[ Bajnokságok oldalra ]       


 Országos Éjszakai Egyéni Bajnokság  
                1990                 

                Sümeg                
          Csabrendeki erdő           
          1990. június 16.           

            elnök   Ládi János       
      pályakitűző   Somogyi Lajos    
    ellenőrzőbíró   Földesi Tibor    


=====================================
             eredmények              
-------------------------------------
Férfi kategóriák: F21E, F19E, F17A   
-------------------------------------


               F21E        [pálya] 
-------------------------------------
 1.  Kelemen János        PVS   81,13
 2.  Prill László         VID   84,28
 3.  Viniczai Ferenc      VID   84,51
 4.  Pavlovics Gábor      PVS   88,01
 5.  Makra Zsigmond       OSC   92,71
 6.  Jakus Zoltán         VHS   93,66
 7.  Szieberth Péter      PVS   94,73
 8.  Pápai János          VID   95,21
 9.  Honfi Gábor          VID   96,01
10.  Iga István           VID   96,15
11.  Horváth Pál          SMA   96,78
12.  Muliter Gábor        TTE   98,16
13.  Takács Csaba         VID   98,88
14.  Szlatényi Ferenc     OSC   99,45
15.  Pap László           TTE  103,13
16.  Oláh György          VHS  103,95
17.  Nagy Róbert          VID  106,61
18.  Faggyas László       TTE  108,91
19.  Molnár Csaba         VHS  109,63
20.  Schönviszky György   GSS  109,65
21.  Gillich István       ATS  110,58
22.  Tálas Sándor         OSC  110,80
23.  Lukács József        VID  111,10
24.  Nagy Márton          VID  113,50
25.  Kovács Péter         BME  116,08
26.  Széles Gábor         TTE  116,41
27.  Béres András         DVT  117,46
28.  Moravszki János      MGF  122,78
29.  Károlyi Gyula        GSS  130,24
30.  Egei Tamás           VID  134,48
31.  Mets Miklós          OSC  158,33
     Hegedűs Zoltán       OSC    disq
     Lantos Zoltán        BEA    disq
     Nagy Ferenc          PSE    disq


               F19E        [pálya] 
-------------------------------------
 1.  Baracsi Gábor        TTE   80,46
 2.  Hajdu Martin         VHS   83,91
 3.  Erdélyi Krisztián    VHS   87,15
 4.  Borbás Nándor        JMD   93,01
 5.  Kiácz Bence          GSS   97,20
 6.  Molnár Attila        TTE  103,06
 7.  Kovács Zoltán        SMA  116,76
 8.  ifj. Marczis István  SDS  127,88
     Bagdi József         AJK    disq
     Berényi Konrád       RTE    disq
     Cserna András        TJD    disq
     Gerzsényi Zsolt      DVT    disq
     Havasi István        DVT    disq
     Holluby András       TSE    disq


               F17A        [pálya] 
-------------------------------------
 1.  Magyar Zsolt         DVT   58,08
 2.  Kiffer Gyula         VID   60,18
 3.  Gönczi Róbert        TTE   67,34
 4.  Bánki Zoltán         AJK   68,15
 5.  Gárdonyi Márk        OSC   69,21
 6.  Marosffy Dániel      OSC   70,59
 7.  Vonyó Péter          PVS   71,38
 8.  Wágner István        MGF   72,31
 9.  Vida Gábor           DVT   73,68
10.  Lévai Ferenc         TLS   73,68
11.  Madarász Péter       DVT   74,68
12.  Simon Tamás          FAB   76,86
13.  Magyar Gábor         DVT   77,59
14.  Illés Csaba          VID   80,08
15.  Kiss József          MGF   80,28
16.  Kocsis István        JMD   80,59
17.  Lubinszki Sándor     DVT   82,70
18.  Hegedűs András       OSC   83,10
19.  Szviatovszky Balázs  PSE   85,85
20.  Szűcs Gábor          PVS   87,10
21.  Pintér Miklós        VID   87,36
22.  Kuty Tamás           DVT   89,30
23.  Ádám Péter           TJD   89,66
24.  Tömösközy Tamás      VHS   95,86
25.  Veres Tamás          TLS   97,03
26.  Niedermayer Zoltán   VHS   97,45
27.  Gyimesi Zoltán       TTE  101,00
28.  Farkas Lóránt        OSC  104,80
29.  Mihályi Béla         VHS  107,68
30.  Mód Rudolf           OSC  114,58
     Szabó Miklós         GSS    disq
=====================================